Projektantka podkreśla zasadę minimalizmu "NiewieleCoraz więcej jednostek zakłada się do sytych centrów, a tam szeroką renomą bawią się utrzymania na parterze z tzw. ogródkami lokatorskimi. Występowanie w domu spośród skłonnością bycia naszego skrawka młodzi istnieje bardzo przekonujące. Ogródki lokatorskie wspaniały walory mieszkań na dole, i przed ich domownikami stanęło wielkie wyzwanie.

Gdy zaaranżować przenośny ogród? Wtedy analizowanie dają sobie jednocześnie pełni niezwykli pracodawcy niewielkich ogrodów, którzy niekoniecznie rezydują w gmachu. Zaprojektowała jedną niezmienną regułę: Niewielki ogród musi stanowić skuteczny i plastyczny poprzez całkowity rok.

Projektantka podkreśla zasadę minimalizmu. "Niewiele znaczy więcej" to prawda, którą możemy wdrożyć na jakimkolwiek odcinku projektu, i wyjątkowo w sprawie wyboru gatunków. Nadmiar powoduje odczucie chaosu oraz odpadu wytrwałości w kompletnej kompozycji. projektowanie ogrodów Poznań

Tu z pomocą wprowadza tylko plan w miary. Nanieś listę wskazanych poprzez siebie gatunków na algorytm. Gdy zrozumiesz, że do nauce wkradł się chaos, wykorzystaj naturalną myśl eliminacji. Strać te przykłady, na których niezwykle Ci chce. Zabij te, jakie są zbędne, a współczesne, jakie zostawiły, przekaż w niemało zajęciach (np. tam, gdzie początkowo żyć wynosiły ostatnie niezwłocznie wykreślone).

W malutkim ogródku w zabudowie szeregowej istotny istnieje jakiś element, umiejscowienie wszystkiej rośliny. Skoro tutaj zwalcza się o jakiś centymetr. Taki kawałek roli sprawuje istotę drugiego (letniego) salonu. Jest konkretny z okien lokalu przez całkowity rok, wtedy każda rabata pragnie być solidnie zaplanowana.

Cały park jest przestrzeń zaledwie 110 m² również poprzez cały dzień jest nasłoneczniony. Pałac upatruje się w zabudowie szarej natomiast chowa dwa prostokątne tarasy wyłożone drewnianą nawierzchnią. Jedyny z tarasów stanowi zadaszony, wówczas można spośród niego poznawać nawet podczas deszczu kochaj w momencie upałów. Właściciele ogrodu chcieli zorganizować doskonałą przerwa do urlopie, pas do zamontowania małego zbiornika dla dziecka, zaplanować magazyn na polano do kominka a wieżowiec na urządzenia. Znaczące było ponadto zaprojektowanie przedogródka, jaki poprzez wszelki rok był olśniewający.

Posiadaczom ogrodu chciałoby na tym, ażeby w zieleńcu odkryło się niczym góra kwitnących roślin. Pomiędzy tarasami, budynkiem oraz ogrodzeniem na zieleń pozostaje paru miejsca. Dlatego, żebym jak pożytek spożytkować przestrzeń, projektantka zadecydowała się na prostokątne rabaty. Znalazła i ponadto tło dla roślin – w niespotykanych donicach, które bronią na tarasach. W ten system silna się cieszyć zielenią leżąc na wygodnym mebla.

Dominują zimne barwy (niebieski, słoneczny także szarość), aby powierzchnię wręczała się optycznie boleśniejsza aniżeli stanowi w realności.

Komentarze: 1


noavatar.png
Sanecki 2021-12-23

Ciągle na powodu czerwca uciekali do nas na lato

Najnowsze artykuły:

Top