Góralskie ogniska z pieczeniem kiełbasek TreningiSpecjalistyczne szkolenie narciarskie i snowboardowe dla naiwnych i zaawansowanych

pod okiem profesjonalnych prowadzących z uprawnieniami PZN i PZS z popularnej uczelni zakopiańskiej „HSKI”.

Wycieczki po muldach – śnieżne spacery po Podhalu: m.in. Las Krasnoludków, Galicowa Grapa, Polana Zgorzelisko, Stary Bór,

Kośne Hamry, Orawcowa Górka, Góra Czarownic, Potok Poroniec. Atrakcyjny program tymczasowi w sukcesu niedoboru śniegu.

Czarujące wyprawy: odyseja do Lodowego Zamku, na Przysłop Miętusi dodatkowo do Licznej Polany Małołąckiej; na Dogłębny Kopieniec; na Antałówkę.

Zapoznawanie z turystyki zimowej – raki, rakiety śnieżne, czekany, uprzęże, liny, węzły – dla kandydatach wojowników górskich :)

Góralskie ogniska z pieczeniem kiełbasek. Treningi biegowe dla amatorów. Treningi nordic walking dla chętnych.

Imprezy i mieszane mecze masowe także specjalne.

Wyżywienie całodniowe, wysoki standard ośrodka, profesjonalna opieka budująca i sanitarna, transport w obie strony, ubezpieczenie.

Turnus stanowi ok. 20-30 jednostek (w relacje od obostrzeń sanitarnych)! Swoje biuro specjalizuje się tylko w maszyn relaksu dla niemowląt.

Korzystamy 28-letnie zdarzenie w szerzeniu treningu i górskiej pasji wśród zielonych mężczyzn.

Nie zapełniamy się pośrednictwem, proponujemy wyłącznie własne obozy!

Kolonie gorące i zimowiska z Przedsiębiorstwem Turystycznym „OKiZ” więc lokata w uzdrowienie również wielka górska scena!

Jesteśmy kreatorem największych obozów grubych i cienkich w Polsce! Biuro Turystyczne OKiZ – Organizacja Wiosek i Zimowisk od 1992 roku wykonywa pracę w regionie, i specjalizuje się zupełnie w planowaniu wypoczynku obojętnego oraz chłodnego dla Biuro Podróży OKiZ - Obozy zimowe 2022 niemowląt także młodzi. Dzięki długiemu spróbowaniu a fachowemu podejściu do każdego zorganizowanego wczasu zdobyli ciało wiernych Typów – przede pełnym jednostek jedynych.

Celem statutowym firmy, od froncie jej stanowienia, istniałoby i stanowi wdrażanie zainteresowania do joggingu, głów również wspinaczki wśród niemowląt a klasie.

Turystyka trekkingowa górska, wspinaczka oraz kolarstwo są swoją pasją – staramy się je wrazić zdrowym wszystkim!

Znane wady:

Utrzymujemy wieloletni związek z instytutami na zasięgu pełnej Lokalny, współpracując jedynie spośród facetami czcigodnymi zaufania.

Oferujemy doskonałą właściwość dawanych pomocy.

Znajoma instytucję wytwarzają chłopi z słabością – miłośnicy gór, aktywni, kochający ruch.

Mamy pyszną kadrę nauczycielską, zaufaną, kompetentną a zbadaną od moc lat. Wszyscy nauczycielowi to miłośnicy górek natomiast treningu. Własnym zleceniem od punktu stworzenia marki istnieje reklamowanie wolnego życia okresu bzu wśród zielonych panów, z przymusem na przejażdżki górskie, wspinaczkę oraz akcje rowerowe.

Na wioskach oraz zimowiskach przyjaciół dzieciom oraz, odpowiednio: przewodnik górski, instruktor narciarski, instruktor snowboardu.

Wynajmujemy wspaniałe a bezpieczne autokary od bliskich firm przewozowych, które świadczą wyłącznie przetestowany a skuteczny technicznie tabor.

Komentarze: 2


noavatar.png
Sarzyński 2021-12-26

Bezzwłocznie nieomal rok po ślubie przeżyli ojcami zdumiewającej córy, i po dwóch latkach podrostka.

noavatar.png
Klimkowski 2022-06-14

Niezadługo przywołał Hanię o rękę, został powitany spośród radością oraz po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie dostał pozycję w Szynie Światowym Armia Polskiego.

Najnowsze artykuły:

Top