Jaka fryzura na studniowke?

Jaka fryzura na studniowke?

Fryzury: Jaka fryzura na studniowke?

Studniówka to dla większości młodych kobiet spore przeżycie. Pierwszy tak oficjalny bal wymaga nie tylko odpowiedniej kreacji ale także stosownego uczesania. Jaka fryzura będzie najodpowiedniejszym wyborem na studniówkę? Wszystko rzecz jasna uzależnione jest od długości i rodzajów włosów oraz od kreacji, jaką zdecydowałyśmy się ubrać na to wydarzenie.

Jeśli zdecydowałyśmy się na dziewczęcą sukienkę przed kolano, śmiało możemy zdecydować się na warkocz. Aby jednak odróżnić fryzurę studniówkową od standardowego uczesania na co dzień, warto postawić na nieco bardziej urozmaiconą wersję warkocza, jak chociażby delikatny dziewczęcy kłos, francuz czy warkocz dobierany. Dobrą opcją są także delikatne fale lub kok- te fryzury sprawdzą się także w połączeniu z bardziej wystawnymi kreacjami, takimi jak długie suknie.

Warto sesja ciążowa kraków jednak pamiętać o tym, że decydując się na strojną suknię powinnyśmy zachować umiar w wyborze fryzury i ozdób na włosy- nie należy przesadzić z ilością dodatków czy stylizacją włosów, gdyż zamiast wyglądać olśniewająco możemy prezentować się niekorzystnie i zbyt strojnie.

napisane przez: http://www.detektywitrojmiasto.pl